صدای نوفرست

به پایگاه اطلاع رسانی روستای نوفرست خوش آمدید

صدای نوفرست

به پایگاه اطلاع رسانی روستای نوفرست خوش آمدید

صدای نوفرست

وبلاگ صدای نوفرست با انتشار اخبار نوفرستی های اقصی نقاط کشور هدف اطلاع رسانی را در حوزه های فرهنگی، ورزشی و ... دارد.

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

۵ مطلب در مرداد ۱۳۹۴ ثبت شده است

بیرجندرسا- پیکر پاک شهید احمد دلیل بعد از ۳۱ سال جاوید الاثری شناسایی و به زادگاهش بازگشت و بعد از تشییع بر دستان مردم قاین و مردم روستایش(ورزگ) در زادگاهش به خاک سپرده شد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ مرداد ۹۴ ، ۲۲:۲۸
مهدی نوفرستی

صدای نوفرست- گاز یکی از نیازهای زندگی بعد از آب و برق و تلفن می باشد. خدا را شکر بعد از گذشتن چندین سال از ورود گراهام بل به روستای نوفرست اکنون دیگر نوبت گاز است تا به نوفرست بیاید تا یکی از مشکلات این روستای زیبا کم شود. در سالهای گذشته لوله های اصلی گاز در کوچه های نوفرست به زیر خاک رفتند و اکنون نوبت علمک های آن است.

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQwCH3Yn1EZs0cY82Vlze3h98KlL7Lmjj9w9cRflT_xH_BOXGm75w

به گزارش خبرنگار صدای نوفرست، چند روزی است که کارگران زحمتکش شرکت گاز برای گذاشتن علمک و وصل آن به لوله اصلی، جلوی درب منازل را میکنند تا انشا الله تا چند ماه آینده شاهد ورود این نعمت الهی به نوفرست باشیم.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۰ مرداد ۹۴ ، ۲۰:۲۰
مهدی نوفرستی

به گزارش خاوران بلاگ ، پس از اعلام شناسایی شهید احمد دلیل که دراسفند1363درعملیات بدر به درجه رفیع شهادت نائل آمده بود و31سال خانواده شهید چشم انتظار فرزند دلبندشان بودند صبح امروز جمعی از پرسنل سپاه و بنیاد شهید با حضور در منزل این شهید خبر شناسایی را به گوش خانواده رساندند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۰ مرداد ۹۴ ، ۱۹:۵۴
مهدی نوفرستی

برنامه بازیهای امشب فوتسال جام رمضان نوفرست پنجشنبه 94/5/1

- ساعت 21 تیمهای دهیاری دستگرد و اژدر خراسان با هم دیدار می کنند و این دیدار تشریفاتی خواهد بود چرا که تیم دهیاری دستگرد صعودش قطعی شده و تیم اژدر خراسان هم از صعود به دور بعد باز مانده است.

- ساعت 22 تیمهای شهید عبدالهی نوفرست به مصاف تیم دهیاری سید آباد می رود.

- ساعت 23 تیمهای دهیاری چنشت و دهیاری شهرستانک باهم دیدار می کنند.

منبع وبلاگ باشگاه نوین نوفرست

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۱ مرداد ۹۴ ، ۱۳:۱۱
مهدی نوفرستی

مسابقات والیبال روستایی جام رمضان با حضور 12 تیم بصورت دوره ای در سالن ورزشی کاریز نوفرست برگزار شد .پس از پایان پایان این مسابقات تیمهای شهید فیروزی پایگاه چاج قهرمان و تیم نوین نوفرست نایب قهرمان شد همچنین تیم دهیاری چنشت سربیشه کاپ اخلاق را ازان خودکرد و تیم دهیاری مختاران بعنوان فنی ترین تیم معرفی شد داوری این مسابقات بر عهده جناب اقایان اسفهرودی دشتی و چاجی بود

منبع روزنامه بیرجند امروز

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۱ مرداد ۹۴ ، ۱۲:۴۶
مهدی نوفرستی