صدای نوفرست

به پایگاه اطلاع رسانی روستای نوفرست خوش آمدید

صدای نوفرست

به پایگاه اطلاع رسانی روستای نوفرست خوش آمدید

صدای نوفرست

وبلاگ صدای نوفرست با انتشار اخبار نوفرستی های اقصی نقاط کشور هدف اطلاع رسانی را در حوزه های فرهنگی، ورزشی و ... دارد.

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

۳۷ مطلب در تیر ۱۳۹۴ ثبت شده است

صدای نوفرست - مراسم پایانی مسابقات والیبال جام رمضان.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ تیر ۹۴ ، ۲۲:۵۶
مهدی نوفرستی

 صدای نوفرست - مسابقات جام رمضان در رشته والیبال با شرکت 12 تیم به پایان رسید که درنهایت تیم دانشگاه آزاد بیرجند اول و تیم باشگاه نوین نوفرست دوم و تیم اورژانس بیرجند سوم شدند.

همین جا باید از شورای اسلامی نوفرست به خصوص از جناب مهندس نوفرستی وجناب علی آقای نوفرستی مخابرات و جناب مهندس مظفری دهیار  وجناب اقای ابراهیم نوفرستی (صادقپور ) جناب اقای حسین نوفرستی (حاج مهدی)و جناب آقای سرهنگ حمیدرضا  قیطاسی تقدیر تشکر شود که این شور نشاط را به جوانان نوفرست دادند.از طرف این پایگاه خبری برای تک تک این عزیزان ارزوی توفیق داریم  خسته نباشید عرض میکنیم و امیدواریم این مسابقات به همت این بزرگواران هرسال انجام شود

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ تیر ۹۴ ، ۲۲:۴۲
مهدی نوفرستی

قیمت قبر در امام‌زاده صالح تجریش به ۷۰۰ میلیون تومان رسیده است! واقعیتی که در بیشتر آرامستان‌های تهران به چشم می‌خورد.

مجله مهر: قیمت نجومی قبر در تهران از خبرهایی است که هر چند وقت یک بار به آن پرداخته می‌شود و سپس به فراموشی سپرده می‌شود. دغدغه‌ای که به شورای شهر تهران کشیده شده و اعضای آن در پی حل این معضل هستند. «مجتبی شاکری» عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر، هفته گذشته در هفتادوپنجمین جلسه چهارمین دوره این شورا گفته است: « قیمت یک قبر در امامزاده صالح هم‌اکنون ۷۰۰ میلیون تومان است. چه کسی توانایی چنین خریدی را دارد؟ بنابراین باید در این زمینه به صورت جدی رسیدگی شود.» مسئله‌ای که نه تنها امامزاده صالح که دیگر گورستان‌های تهران هم با آن مواجه هستند. 

صالح.jpg

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ تیر ۹۴ ، ۲۱:۳۹
مهدی نوفرستی

صدای نوفرست - راهپیمایی روز قدس با حضور پر شکوه مردم نوفرست برگزار شد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ تیر ۹۴ ، ۱۷:۲۹
مهدی نوفرستی

صدای نوفرست - مسابقات والیبال جام رمضان در سالن کاریز روستای نوفرست در حال پیگیری است.

به گزارش خبرنگار صدای نوفرست، مسابقات والیبال با حضور چند تیم از روستای نوفرست و روستاهای همجوار همچنان در حال پیگیری است که نتایج آن از همین رسانه به حضور علاقمندان می رسد.

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ تیر ۹۴ ، ۱۷:۱۰
مهدی نوفرستی

صدای نوفرست - مراسم سفره طعام ظهر روز عید فطر در مسجد دره نوفرست بر پا شد.

به گزارش خبرنگار صدای نوفرست، نماز روز عید فطر به امامت حجت الاسلام و المسلمین شیخ غلامحسین نوفرستی در مسجد دره روستای نوفرست اقامه شد. در این مراسم مردم متدینی که ماه مبارک رمضان به مهمانی خدا رفته بودند شرکت داشتند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ تیر ۹۴ ، ۱۶:۵۷
مهدی نوفرستی

کهنسال ترین درختان بنه ایران در خراسان جنوبی با تاج های چتری و قدی بلند و سر به فلک کشیده چشم انتظار بازدید و میعاد با مسافران نوروزی هستند.

به گزارش خبرنگار از بیرجند، کویر گویی قطعه ای از بهشت است که خداوند برای عبرت آدمیان از میان دل دشت های بی آب و علف و صخره های سنگی سر به فلک کشیده آن و از میان زمین های سرد و سخت و گاهی سوزان تفتان درختان شاداب و سرسبز چنار، سرو و بنه را آفریده  تا جلوه هایی از قدرت بیکران خود را به آدمی نشان داده و انسان را در دل کویر بی آب و علف و جهنم مانند، مدهوش و حیران جمال و جلال بی انتهای خود کرده تا آدمی انگشت تحیر به دهان گرفته و همنوای کوهساران و ستارگان بی کران کویر فریاد فتبارک الله احسن الخالقین را سر داده وهمراه موجودات عالم تسبیح گوی خداوند شود.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ تیر ۹۴ ، ۱۶:۴۰
مهدی نوفرستی

9 اثر در جلسه کمیته‌ ثبت و حریم میراث طبیعی واجد ارزش ثبت شناخته شدند که از جمله آنها درخت سرو کهنسال روستای نوفِرِست در استان خراسان جنوبی هستند.

به گزارش خبرگزاری مهر، این جلسه با حضورمحمدحسن طالبیان (رئیس جلسه)، فرهاد نظری (دبیر جلسه)،  پرویز کردوانی، انوشیروان شیروانی،  مصطفی خوشنویس، علی قمی (رئیس گروه میراث طبیعی) برگزار شد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ تیر ۹۴ ، ۱۶:۰۴
مهدی نوفرستی

بیرجندرسا- نماز عید سعید فطر با حضور گسترده مردم مومن در مصلای المهدی بیرجند برگزار شد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۷ تیر ۹۴ ، ۲۲:۰۴
مهدی نوفرستی

http://img1.tebyan.net/Big/1394/04/2482001901335914010561069521722116016119842.jpg

نکاتی از عظمت و برکات عید فطر !‌


یک ماه سخت بندگی را پشت سر گذاشتیم ، ماه تشنگی ها و گرسنگی های دلچسب بندگی ، ماه زیبای همجواری با خداوند متعال ، ماه بارش رحمت و برکت ، ماه مبارک رمضان با همه سختی ها و شیرینی هایش گذشت و اینک در آستانه  یک بزم باشکوه هستیم ، روز تقدیر از اطاعت کردن های ما ، روز بزرگ پاداش گرفتن .

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۶ تیر ۹۴ ، ۲۱:۴۳
مهدی نوفرستی